ورود استقلال به لیگ کشتی با پلنگ جویبار

ورود استقلال به لیگ کشتی با پلنگ جویبار

باشگاه استقلال قصد دارد در لیگ برتر کشتی آزاد در سال 99 تیمداری کند.

به گزارش “ورزش سه”، در حالی که این روزها فدراسیون کشتی در تلاش است تا بیستمین دوره لیگ برتر کشتی آزاد و فرنگی را با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار کند، رایزنی ها برای حضور تیم های قدرتمند در این رقابت ها نیز ادامه دارد.

در همین راستا بعد از مذاکرات صورت گرفته میان مسئولان سازمان لیگ کشتی و باشگاه استقلال، احمد سعادتمند برای تیمداری در لیگ برتر کشتی آزاد به فدراسیون کشتی پاسخ مثبت داده است.

استقلال که پیش از این گفته می شد قرار است در رشته فوتسال تیمداری کند، حالا برای شرکت در لیگ برتر کشتی آزاد اعلام آمادگی کرده و به زودی اقدامات لازم برای تیمداری را انجام خواهد داد.

گفته می شود استقلالی ها با رضا یزدانی، قهرمان سابق کشتی آزاد جهان مشهور به پلنگ جویبار مذاکراتی را برای قبول هدایت تیم خود انجام دادند و قصد دارند با استفاده از ظرفیت او، کشتی گیران مازندرانی را جذب کرده و وارد رقابت لیگ برتر کشتی آزاد شوند.

با حضور استقلال در لیگ برتر کشتی آزاد، بدون شک خیلی از نگاهها به سوی این رقابت ها جلب خواهد شد؛ اگرچه تاکنون اکثر کشتی گیران مطرح تیم ملی قرارداد خود را با تیم های دیگر از جمله بازار بزرگ ایران، دریاچه ارومیه، دانشگاه آزاد و… امضا کرده اند.