لوپتگی: یونایتد بزرگترین تیم دنیا است ولی می‌بریم‌شان!

لوپتگی: یونایتد بزرگترین تیم دنیا است ولی می‌بریم‌شان!

خولن لوپتگی سرمربی سویا بعد از راهیابی تیمش به نیمه نهایی لیگ اروپا می‌گوید منچستریونایتد بزرگترین تیم دنیا است ولی سویا برای چالش رویارویی با این تیم آماده است.

به گزارش “ورزش سه”، سویا دیشب در مرحله یک چهارم نهایی لیگ اروپا موفق شد ولورهمپتون را 1-0 شکست داده و راهی مرحله نیمه نهایی شود. شاگردان خولن لوپتگی در مرحله نیمه نهایی باید با منچستریونایتد مصاف دهند.

خولن لوپتگی سرمربی سویا بعد از پیروزی دیشب تیمش گفت منچستریونایتد بزرگترین تیم دنیا است ولی او اطمینان دارد که تیمش روز یکشنبه در مرحله نیمه نهایی می تواند با شکست دادن یونایتد به فینال راه پیدا کند.

لوپتگی که پس از پیروزی دیشب سویا مقابل ولوز با خبرنگاران صحبت می کرد گفت: ” بازی بعدی ما با منچستریونایتد خواهد بود. آنها بزرگترین تیم دنیا هستند ولی ما برای مصاف با آنها آماده خواهیم بود”.

سرمربی سویا در ادامه گفت: ” ما برای بازی بعدی تمرکز بالایی داریم. حریف ما یک تیم درجه یک و تاریخی است. یکی از بهترین تیمهای تاریخ فوتبال که این روزها حسابی آماده است. ما مثل همیشه در دیدار با آنها هم از همه توان مان استفاده خواهیم کرد. بازی با یونایتد واقعاً سخت خواهد بود ولی ما با این باور وارد بازی می شویم که می توانیم شکست شان بدهیم”.