گل‌محمدی: پرسپولیس باید خیلی زود تقویت شود

برگشتم چون به بازیکنان کنونی تیم ایمان داشتم

گل‌محمدی: پرسپولیس باید خیلی زود تقویت شود

سرمربی پرسپولیس دلیل بازگشتش به تیم را اعتماد و ایمانی که به بازیکنان برای دستیابی به موفقیت داشتند و همچنین باتجربه شدنش نسبت به دوره قبلی عنوان کرد.

به گزارش “ورزش سه”، یحیی گل محمدی درباره قهرمانی تیم و پوکر پرسپولیس گفت: فقط می توانم به همه هواداران خوب مان تبریک بگویم. انشاالله دل شان با این پوکر شاد شود. همچنین به پیشکسوتان عزیز هم تبریک می‌گویم و ما این میراث قهرمانی را به دوش می‌کشیم و کاری که آنها قبلا انجام دادند را ما به نوعی انجام می‌دهیم. خیلی خوشحالیم و این برد را به همه تبریک می‌گویم. همچنین به بازیکنان خوب‌مان که برابر نفت مسجدسلیمان با غیرت دویدند و همچنین بازیکنانی که به دلیل مصدومیت و محرومیت نتوانستند شب گذشته در کنار ما باشند. جا دارد به طور ویژه این قهرمانی را به هادی نوروزی و همچنین دیگر پیشکسوتانی که در کنار ما نیستند.

 

سرمربی پرسپولیس درباره آمادگی تیمش در لیگ قهرمانان آسیا نیز گفت: ما در این خصوص جلسه‌ای فردا خواهیم داشت تا برنامه ریزی لازم را صورت دهیم.

 

یحیی درباره اینکه آیا برای تقویت تیم در لیگ قهرمانان برنامه‌ای خواهند داشت گفت: قطعا بعد از پایان لیگ و جام حذفی تغییراتی خواهیم داشت و در اینباره به جمع بندی می‌رسیم. درباره بازیکن خارجی که نمی‌دانم و فکر کنم ممنوع کرده‌اند.

 

سرمربی پرسپولیس در واکنش به این سوال که در نیم فصل ریسک بزرگی برای قبول دوباره نیمکت تیم داشته و آیا نگرانی بابت تکرار اتفاقات گذشته نداشته، اینطور پاسخ داد: والله آن موقع شاید جوانتر بودیم و کم تجربه تر اما به این بازیکنانی که در این تیم بودند ایمان داشتم. به کارشان، به شخصیت شان و مطمئن بودم که جواب می‌دهند و خوشحالم که این اتفاق افتاد.

 

گل محمدی درباره موضوع تهدید به استعفایش در خصوص مشکلات مدیریتی این باشگاه نیز گفت: بحث استعفا نبود و صحبت درباره همین مشکلات بود. شرایط اما باید برای همکاری مهیا باشد. ما الان چندین مصدوم داریم و باید برای فصل آینده بازیکن بگیریم. برای تقویت تیم در لیگ قهرمانان بازیکن بگیریم و کار آسانی نداریم.

 

سرمربی پرسپولیس در پایان در واکنش به اینکه اگر قرار باشد این قهرمانی را به یک نفر تقدیم کند آن چه کسی خواهد بود گفت: این خیلی سخت است که بخواهم فقط به یک نفر تقدیم کنم اما به خانواده مرحوم نوروزی تقدیمش می‌کنم.