ادعای جدید لمپارد: نیمکت لیورپول نیشخند می‌زدند!

ادعای جدید لمپارد: نیمکت لیورپول نیشخند می‌زدند!

درحالیکه جنگ لفظی بین فرانک لمپارد و یورگن کلوپ همچنان ادامه دارد سرمربی چلسی مدعی شد رفتار کادر فنی لیورپول در بازی مقابل چلسی خلاف استانداردهای حرفه‌ای بوده.

به گزارش “ورزش سه”، جنگ لفظی بین فرانک لمپارد و یورگن کلوپ متعاقب درگیری روز چهارشنبه آنها در جریان دیدار لیورپول و چلسی در آنفیلد همچنان ادامه دارد. دیروز هر دو مربی در کنفرانسهای مطبوعاتی یکدیگر را هدف گرفته و اتهاماتی به هم وارد کردند.

کلوپ در مصاحبه مطبوعاتی خود به ادعای لمپارد مبنی بر تکبر داشتن لیورپولی ها حمله کرد و گفت هنوز خیلی چیزها هست که مربی جوان چلسی باید یاد بگیرد. لمپارد هم مدعی شد کادر فنی یورگن کلوپ با فریاد زدن و نیشخند زدن در مقابل او خط قرمز را رد کرده و خلاف استانداردهای حرفه ای عمل کرده اند.

لمپارد در صحبتهای خود در این باره گفت:

تقصیر نیمکت لیورپول بود. کارهایی که آنها روی نیمکت کردند خلاف اصول حرفه ای بود. مربی‌ها همیشه به داور انتقاد می‌کنند و ممکن است نظرشان درست یا غلط باشد. بعد هم با همدیگر صحبت می‌کنند. ولی وقتی نیمکت لیورپول به خاطر حرف من بالا و پایین می‌پرند و می‌خواهند از آن طرف با من صحبت کنند و حتی لبخند می‌زنند یا در واقع نیشخند می‌زنند این یعنی قانون حرفه ای نقض شده است.

یورگن کلوپ شخصاً کاری نکرد. یورگن کلوپ چنین کارهایی نکرد بلکه اعضای کادر فنی او این کارها را کردند و همین بود که باعث شد من عصبانی بشوم.