نوراللهی: بشار این فصل هیچ پولی نگرفته!

نوراللهی: بشار این فصل هیچ پولی نگرفته!

احمد نوراللهی از سرپرست مدیرعاملی این باشگاه درخواست حل مشکلات بازیکنان را دارد.

به گزارش ورزش سه، احمد نوراللهی در فرودگاه و پس از رسیدن به قهرمانی در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به قهرمانی این فصل گفت: خداراشکر می‌کنیم توانستیم قهرمانی چهارم را به دست بیاوریم و یک شب به یادماندنی را ثبت کنیم و این هم نتیجه تلاش و زحمتی است که بچه ها یک سال و دو ماه کشیدند و با اوضاع کرونا این فصل طول کشید و فقط خوشحالیم که توانستیم دل هواداران را شاد کنیم.

 

کاپیتان سوم سرخپوشان در مورد وضعیت مالی پرسپولیس هم اظهار داشت: مشکلات مالی همیشه وجود داشته و به خصوص در تیم پرسپولیس همیشه بوده. امیدوارم این مشکلات را برطرف کنند چون ما جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا را داریم و قطعا بچه ها به انگیزه نیاز دارند و امیدوارم شرایط و بستری به وجود بیاید و بتوانیم با روحیه خوب به این مسابقات برویم.

 

او درباره مصاحبه بشار رسن درباره جدایی نیز عنوان کرد: بشار متأسفانه این فصل پولی دریافت نکرده و قطعا هم پیشنهاد خوبی از تیم های قطری دارد. امیدوارم بماند و ماندنش به مدیریت باشگاه برمی‌گردد. پیشنهاد را اکثر بازیکنان دارند و تیمی که چهار سال قهرمان ایران شده و فینال آسیا را دیده حتما بازیکنانش پیشنهاد دارند اما حالا امیدوارم مدیریت و باشگاه مشکلات را برطرف کنند.