گاسپرینی: کاش امباپه به بازی با آتالانتا برسد

گاسپرینی: کاش امباپه به بازی با آتالانتا برسد

گاسپرینی سرمربی آتالانتا می گوید امیدوار است امباپه که دیشب مصدوم شد خیلی زود بهبود یابد و بتواند در دیدار این تیم مقابل PSG در لیگ قهرمانان بازی کند.

به گزارش “ورزش سه”، بعد از آنکه کیلیان امباپه ستاره پاری سن ژرمن در دیدار دیشب این تیم در فینال جام حذفی فرانسه مصدوم شده و مجبور شد زمین را ترک کند، گاسپرینی سرمربی آتالانتا که تیمش ماه آینده میلادی باید در لیگ قهرمانان به مصاف PSG برود گفت امیدوار است امباپه سلامت خود را هر چه سریعتر بدست آورده و مقابل آتالانتا به میدان برود چون او و تیمش قصد ندارند به بهای مشکل دیگران به پیروزی برسند.

در جریان پیروزی 1-0 پاری سن ژرمن مقابل سنت اتین در فینال جام حذفی فرانسه کیلیان امباپه در دقیقه 31 مسابقه با حرکت خطرناک یکی از بازیکنان حریف مصدوم شده و میدان را ترک کرد. پرین که این خطا را روی امباپه انجام داده بود اخراج شد. در نیمه دوم امباپه در حالی روی نیمکت PSG دیده شد که از چوب زیر بغل استفاده می کرد و یکی از پاهایش آتل بندی شده بود. به این ترتیب امکان حضور او در بازی ماه آینده مقابل آتالانتا در هاله ای از ابهام قرار دارد.

گاسپرینی در پایان تساوی 1-1 تیمش مقابل میلان وقتی با سوال خبرنگاری درباره مصدومیت شدید امباپه روبرو شد گفت: ” برای امباپه متاسفم. خبر نداشتم. امباپه مرد بزرگی است. امیدوارم جدی نباشد. ما دوست نداریم به بهای مشکل و دردسر دیگران پیروز شویم. شما وقتی در مقابل تیمی پیروز می شوید که چنین بازیکنان مهمی دارد نتیجه پیروزی تان شیرین تر و مهم تر می شود”.