توخل: مصدومیت امباپه برای PSG نگران کننده است

توخل: مصدومیت امباپه برای PSG نگران کننده است

مصدومیت کیلیان امباپه ستاره پاری سن ژرمن در جریان قهرمانی این تیم در جام حذفی فرانسه برای توماس توخل سرمربی این تیم اتفاقی نگران کننده است.

به گزارش “ورزش سه”، بعد از آنکه پاری سن ژرمن موفق شد در فینال جام حذفی فرانسه حریفش سنت‌اتین را 1-0 شکست داده و جام قهرمانی را بدست بیاورد توماس توخل سرمربی این تیم از مصدومیت کیلیان امباپه ستاره بزرگ این تیم در جریان این بازی ابراز نگرانی کرد و از این پیروزی به عنوان بردی پرهزینه یاد کرد.

در نیمه اول بازی تکل خشن پرین بازیکن سنت‌اتین روی پای امباپه باعث شد او درحالیکه روی زمین افتاده بود از شدت درد به خود بپچید. به نظر می رسید امباپه از ناحیه قوزک پا آسیب دیده است. امباپه زمانی که از زمین بلند شد درحالیکه از شدت درد اشک در چشمهایش جمع شده بود لنگ لنگان از زمین بیرون رفت و وارد تونل شد. او در نیمه دوم درحالیکه با چوب زیر بغل راه می رفت به نیمکت PSG بازگشت.

توماس توخل در پایان بازی گفت: ” بله ما بردیم و در یک فینال این از همه چیز مهمتر است. اما این پیروزی از چند جهت پیچیده است. اول اینکه ما جای زیادی برای بهتر شدن داریم و باید نقاط ضعف مان را تحلیل کنیم. از طرف دیگر این پیروزی برایمان خیلی گران تمام شد”.

امباپه در پاسخ به سوال خبرنگاران درباره مصدومیت امباپه و امکان رسیدن او به بازی مقابل آتالانتا در لیگ قهرمانان گفت: ” در حال حاضر جوابی ندارم به این سوال بدهم. هر کسی که تصویر مصدومیت او را دیده نگران است. و البته من هم نگران هستم”.