تعریف دوباره یورگن کلوپ از ستاره اسپانیایی بایرن

تعریف دوباره یورگن کلوپ از ستاره اسپانیایی بایرن

درحالیکه شایعات درباره انتقال تیاگو آلاکانتارا ستاره بایرن مونیخ به لیورپول اوج گرفته یورگن کلوپ بار دیگر از این هافبک اسپانیایی تعریف کرد.

به گزارش “ورزش سه”، درحالیکه شایعات درباره انتقال تیاگو آلاکانتارا از بایرن مونیخ به لیورپول این روزها بار دیگر اوج گرفته و روزی نیست که خبری در این باره منتشر نشود یورگن کلوپ سرمربی لیورپول از تایید این شایعات خودداری کرده ولی در عین حال، یک بار دیگر از این ستاره اسپانیایی تعریف و تمجید کرد.

بر اساس گزارشها تیاگوی اسپانیایی یکی از اولویتهای اصلی فصل نقل و انتقالاتی لیورپول است و از سوی دیگر جدایی او از بایرن در تابستان امسال عملاً قطعی به نظر می رسد. از قرارداد تیاگو با بایرن یک سال باقی مانده ولی او از تمدید قراردادش خودداری کرده و به رومینیگه گفته دوست دارد باشگاه دیگری را تجربه کند.

یورگن کلوپ که همیشه در صحبتهایش از تیاگو تمجید کرده در پاسخ به سوال خبرنگاران درباره انتقال او به آنفیلد گفت: ” من اصلاً نمی دانم سال آینده چه کسی برای من بازی می‌کنند. در حال حاضر هیچ چیزی نمی‌توان گفت. تیاگو آلاکانتارا بازیکن بزرگی است ولی او بازیکن بایرن مونیخ است. تنها چیزی که می‌شود گفت همین است. به جز این حرف دیگری نیست”.