نمایندگان کمیته اخلاق در بازی های لیگ یک

نمایندگان کمیته اخلاق در بازی های لیگ یک

امشب و در شهرهای مختلف کشور شاهد برگزاری بازی های هفته سی و یکم دسته اول خواهیم بود.

به گزارش “ورزش سه”، طبق معمول در برخی از بازی ها تیم هایی به میدان می آیند که نه داعیه صعود دارند و نه خطر سقوط به دسته پایین تر را احساس می کنند اما بازی جوانمردانه این تیم ها در سرنوشت تیم هایی که قرار است به لیگ برتر صعود کنند یا در جدول بازی ها باقی بمانند دخیل است. فریبرز محمود زاده – مسئول برگزاری بازی های دسته اول چندی پیش با انتشار بیانیه ای از همه تیم ها خواسته بود در هفته های پایانی هم ارایه گر بازی جوانمردانه ای در برابر حریفان خود باشند.

 

بعد از گزارش هایی مشکوکی که از دو سه بازی به سازمان لیگ ارسال شد این سازمان به همراه کمیته اخلاق تصمیم به رصد بازی های بحث بر انگیز گرفته اند و این روند تا پایان بازی ها ادامه خواهد داشت. کمیته اخلاق نمایندگان خود را به صورت غیر محسوس در برخی از بازی های امشب به استادیوم ها می فرستد تا همه اتفاقات بازی ها را رصد کند. در صورت مشاهده تخلف به این اتفاقات به سرعت رسیدگی می شود.

 

گفته می شود برای بازیکنان، مربیان و حتی مدیران تیم هایی که در هفته های پایانی اتفاقات غیر معقولی در بازی های دسته اول رقم بزنند محرومیت های سنگینی در نظر گرفته خواهد شد. در بازی های دسته اول 18 تیم حضور دارند که در نهایت دو تیم به لیگ برتر صعود می کنند و سه تیم انتهای جدول هم جای خود را به تیم های برتر دسته دوم خواهند داد.