اسپیریتو سانتو: ولوز به بازیکن نیاز دارد

اسپیریتو سانتو: ولوز به بازیکن نیاز دارد

نونو اسپیریتو سانتو سرمربی ولوز بعد از حذف تیمش از لیگ اروپا خواستار تقویت تیمش شد و گفت ولوز به بازیکنان بیشتری نیاز دارد.

به گزارش “ورزش سه”، ولورهمپتون دیشب در یک چهارم نهایی لیگ اروپا به مصاف سویا رفت و در بازی ای همراه با جنجالهای داوری در نهایت با نتیجه 1-0 شکست خورد و از صعود به مرحله نیمه نهایی بازماند. نونو اسپیریتو سانتو سرمربی ولوز در پایان بازی ضمن اعلام اینکه تیمش برای فصل آینده به بازیکنان بیشتری نیاز دارد خواهان تقویت این تیم شد.

نونو اسپیریتو سانتو سرمربی پرتغالی ولوز بعد از بازی دیشب از اینکه تیمش توانسته به مرحله یک چهارم نهایی لیگ اروپا راه یابد ابراز خوشحالی کرد و گفت تیمش در فصلی که گذشت با شرایط سخت ناشی از بحران کرونا باید در جبهه داخلی و اروپایی می جنگیده و این در حالی بوده که به تعداد کافی بازیکن در اختیار نداشته.

اسپیریتو سانتو در پایان بازی دیشب مقابل سویا گفت: ” ما تیم کوچکی داریم و باید به خودمان افتخار کنیم. اما حالا وقت آن است که تصمیمات درست بگیریم چون دیگر نمی توانیم اشتباهات قبلی را مرتکب شویم. ما به بازیکنان بیشتر نیاز داریم و این به ما کمک خواهد کرد”.

سرمربی ولوز در ادامه صحبتهایش گفت: ” تا شروع فصل جدید فرصت خیلی کوتاهی هست. ما در این دوره کوتاه هم باید استراحت کنیم و هم خوب آماده شویم. ما به این خاطر تا مرحله یک چهارم لیگ اروپا رسیده ایم که در این فصل کارمان را عالی انجام دادیم. ما همیشه به دنبال حضور در فوتبال اروپا هستیم و می خواهیم در رقابتهای اروپایی هم دستاوردهای بهتر و بیشتری داشته باشیم”.