محمودآبادی: مقابل پرسپولیس فقط برد می خواهیم

با آمدن سرآسیایی متحد و همدل تر شده ایم

محمودآبادی: مقابل پرسپولیس فقط برد می خواهیم

هافبک تهاجمی تیم گل گهر در بازی برابر نفت مسجد سلیمان یکی از بهترین بازیکنان تیمش بود و با گلی که زد در کسب این سه امتیاز با ارزش نقش ایفا کرد.

به گزارش” ورزش سه” رضا محمودآبادی در بازی های اخیر تیم گل گهر یکی ازبهترین مهره های مجیدجلالی بوده است. او که در پست هافبک بازی می کند در چهار بازی آخر گل گهر که این تیم سه برد و یک مساوی به دست آورده دو گل زده است. او که در بازی برابر شاهین بوشهر گل سوم تیمش را به ثمر رسانده بود در بازی این هفته در مسجدسلیمان برابر نفت در همان دقیقه اول بازی برای تیمش گلزنی کرد و یکی از بهترین بازیکنان زمین بود. او البته در این بازی چند فرصت خوب دیگر هم داشت که این فرصت ها با درخشش دروازه بان نفت مسجدسلیمان از دست رفت. هافبک 25 ساله و شماره 13 تیم گل گهر درباره بازی برابر نفت مسجدسلیمان گفت:” نفت تیم خیلی خوبی بود فکر کنم این را دیگر تمام تیم های لیگ برتر بدانند. قطعا بازی حساسی داشتیم   و برای  کسب سه امتیاز وارد زمین  شدیم که  با تلاش همه توانستیم تیم خوب نفتررا شکست دهیم. فکر کنم کسانی که بازی را تماشا کردند دیدند خیلی از مواقع سر تر از تیم نفت بازی کردیم و به حقمان هم  رسیدیم.”

محمودآبادی که در این بازی فرصت های زیادی پیدا کرد در این رابطه گفت:” من در این بزای در پست وینگر راست بازی می کردم و خداراشکر که توانستم یک گل خوب و مهم در همان دقیقه اول بزنم. بعد از آن موقعیت های بیشتری داشتم که گل بزنم اما با بدشانسی این موقعیت ها گل نشدند. البته فوتبال است و مهم سه امتیاز بود که گرفتیم.”

 

او با اشاره به اینکه گل گهر شرایط بهتری در جدول پیدا کرده است گفت:” قبلا هم گفته بودم که در لیگ برتر می مانیم. تیم ما پتانسیل بالایی دارد و با این نتایج در هفته اخیر توانستیم شرایطمان را برای ماندن بهتر کنیم. البته کار ما هنوز تمام نشده و با تمام قدرت در بازی آینده به مصاف پرسپولیس و ذوب آهن می رویم. پرسپولیس و ذوب آهن تیم های بزرگی هستند اما ما هم هفدمان ماندن است و فقط برای برد به زمین می رویم.”

او درباره فضای تیم گل گهر هم گفت:” در این هفته همه بچه ها و کادرتیم با هم یکدل شدیم که بدشانسی های اخیر را پشت سربگذاریم. با اضافه شدن آقای سرآسیایی تیم یکدل و متحدتر شده و تمام تلاشمان را برای اثبات خودمان می کنیم. ”

محمودآبادی اضافه کرد:” درست است که در برخی از مقاطع فصل نتایج خوبی نگرفتیم اما با توجه به اینکه اولین سال حضورمان در لیگ برتر بود ماندن در این مسابقات می تواند یک دستاورد خوب باشد.”